aktualizováno: 29.05.2019 20:12:43 

Křetínské modelové železniční klubíčko

 

Kontakt na nás:

                    Mgr. František Bačovský      679 62  Křetín 141
 
                      tel.   603 275 762
   
                      e-mail     frantisek.bc@centrum.cz
 
 
 
        Každou neděli od 14.00 hod. do 18.00 hod. je možné si prohlédnout kolejiště a jsou i ukázky provozu. Doporučujeme Vám návštěvu předem telefonicky sdělit. Budete mít jistotu, že jsme přítomni. 
 
        Pokud potřebujete informaci, plánek, stavební výkres, radu apod., rádi Vám pomůžeme. Nejvhodnější doba na setkání je neděle. Můžete psát i ve vzkazech a v diskuzi.  Prosíme o adresu na odpověď.
 
        Kontakt po dobu provozu SVČ Letovice - Letokruh  je i možný ve středu od 15.00 do 16.30 hod. přímo v SVČ Letovice, Tyršova 25.
 
 
Kde nás najdete?
 
      Křetín leží 6 km západně od Letovic. Z hlavní silnice Brno - Svitavy v Letovicích odbočíte ve směru Polička. Po silnici lemující přehradu "Křetínka" dojedete k obci Křetín, kde hned za označením začátek obce můžete odbočit vpravo na komunikaci, po níž dojedete až k poslednímu domu stojícímu vlevo a tak jste na místě a nebo o asi 200 m dál na označené křižovatce opět odbočíte vpravo a pojedete ulicí až na její konec, neboť se zatáčí vpravo, a budete pokračovat opět po komunikaci. První  dům stojící po Vaší pravé straně s vynikajícím výhledem na přehradu je opět cíl Vaší cesty. Uvítá Vás malá dřevěná lokomotiva na plotě. Viz mapka v ůvodní části.
TOPlist